Debakl na Střížkově

První zápas jsme prohráli 8:1, na hřišti lídra tabulky - FK Bohemisna Praha

První jarní utkání nás čekalo na hřišti zatím neporažené Střížkovské Bohemky. V sychravém počasí jsme chtěli domácí překvapit aktivní hrou, což se nám i prvních 20 minut dařilo a hrál se vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Bohužel nás o lepší výsledek opět připravila naše největší slabina a to proměňování šancí a individuální chyby. Opomenout nelze bezesporu vyšší kvalita soupeře, která se po dvaceti minutách začala projevovat. První branka přišla ve 23 minutě po prohraném souboji, po kterém nás soupeř překombinoval. Přesto jsme se nepoložili a vytvořili jsme si šance na vyrovnání. Ta se nám nepodařila proměnit a opět jsme inkasovali. Obdržené brance předcházela chyba v souboji a ztrátou míče. Druhý gól jsme obdrželi ve 29 minutĕ zápasu. Třetí gól jsme inkasovali ve 33 minutě po prohraném souboji (kolikátý již) na kraji hřiště. O korekci poločasového stavu se postaral ve 43 minutě František Bous, který po rychlém uvolnění snížil na 3:1. Ačkoli jsme doufali, že nás to vrátí do utkání, nestalo se tak. Soupeř takřka z rozehrávky proměnil standardní situaci ze středu velkého vápna a poločas skončil 4:1. O poločasové přestávce jsme museli střídat pro zranění oba stopery a útočníka, do hry musel nastoupit i náhradní brankář (i když se nejednalo o tvrdé utkání, bylo zraněných až dost, soupeř musel v prvním poločase střídat hned dvakrát). Do stoperské dvojice nastoupil Marek Bous a David Svoboda, tedy hráči spíš na kraje hřiště. Patří jim díky, za to, jak se s tím poprali. Druhý poločas byl již plně v režii domácího týmu, který to potvrdil  čtyřmi góly a výslednou porážkou 8:1. Objektivně řečeno byl soupeř lepší a zaslouženě vede přebor. My si z tohoto zápasu musíme vzít ponaučení a nadále pracovat na zlepšení naší hry.

Kasa.cz přebor dorostu - Praha, 14. kolo, sobota 23.3.2013, 10:15

FK Bohemians Praha 8:1 FC Zličín

Branky FCZ: Bous F. FKB: Marek(2), Janda(2), Kuč, Urban, Klégr, Kolinský
Žluté karty FCZ: Neužil
FK Bohemians Praha Provazník - Smelík, Jakeš, Pechač L., Hrnčíř - Mitscherling, Kuč, Urban, Kolinský - Marek, Janda
FC Zličín Kouba - Hrabák,Malý(45´Straka),Černý D.(45´Nožička),Bous M.-Rabas,Stoyka,Neužil,Svoboda-Portych,Bous F.(45´Soukup)