Další domácí porážka

V úplně nových dresech od sponzora vyběhla v neděli odpoledne starší přípravka proti Vyšehradu. Bohužel nové dresy štěstí nepřinesly a prohráli jsme 0:4

Soupeř byl důraznější a prosazoval se svojí výškovou převahou. My jsme si moc šancí nevytvořili. Začátek vypadal nadějně, soupeře jsme do žádné vážnejší šance nepustili. Ale ani my jsme se vepředu neprosazovali, chyběl větší důraz a zakončení. Přesto jsme nakonec poločas prohráli 0:2. Podobný průběh měl i druhý poločas a tak skončil zápas 0:4.

Sestava FC Zličín: Michal Kubina – Pavelka, Bous, Stoyka, Biersak, Málek, Vagner, Cvrček, Čadský, Martin Kubina, Duben, Kotas, Zezula, Mattes