Další brankový příděl – tentokrát na Kopanině

Po domácím debaklu z minulého týdne jsme tentokrát zajížděli na třetí team naší tabulky – mužstvo FK Přední Kopanina.

Před zápasem jsme si řekli, čeho se musíme vyvarovat a jak hrát,aby zápas nedopadl jako v minulém kole. Bohužel naše odhodlání zůstalo v kabině. Již ve 2 min. jsme zaváhali na naší pravé straně a se štěstím jsme odvrátili na roh. Bohužel jednoduchý roh, na který brankář nereaguje a obránce tak dlouho otálí s odkopem až z toho inkasujeme 1:0. Bohužel  tímto způsobem se odvíjel celý zápas ,domácí mužstvo bylo aktivnější a častěji měli míč na svých kopačkách. Bohužel svojí pasivitou jsme jim to hodně usnadnili. V prvním poločase jsme ještě dvakrát inkasovali v 19. a 31. minutě, když zejména třetí branka padla po naší naivní rozehrávce !!!

O poločase jsem musel v kabině zvýšit hlas a vstup do druhého poločasu byl mnohem aktivnější. Během prvních 20 minut druhé půle jsme si vytvořili několik velice nadějných příležitostí, které vznikly po akcích z křídelních prostorů. Bohužel zůstaly nevyužity ( škoda břevna Kláry …) Pak naše aktivita začala opadat a v 55 min. jsme inkasovali další branku 4:0. Prakticky z proti útoku padla asi nejhezčí branka zápasu, když se zhruba z 20 metrů trefil pěkně do šibenice Hnízdil 4:1. Místo abychom se pokusili poprat o výsledek, tak přišly další naivní chyby v naší defenzívě a během dvou minut jsme dvakrát inkasovali  !!!  Zápas se pak už jen dohrával . Poslední branku jsme inkasovali po rohu v 67 minutě. Podobně jako u naší první inkasované branky – nedůraz a místo odkopu míče – 7:1……

I. třída sk. A, 14. kolo, sobota 07.4.2012, 10:45

FC Přední Kopanina 7:1 FC Zličín