Byli jsme blízko

V dalším mistrovském utkání jsme přivítali na domácím hřišti PSK Union. Na podzim jsme u nich podlehli vysoko 0:8 a proto jsme měli soupeři co oplácet.

První poločas jsme odehráli velmi dobře, měli jsme několik vyložených gólových příležitostí, ale branku jsme nedali. Naproti tomu soupeř po naší individuální chybě dal vedoucí gól. O přestávce jsem burcoval mužstvo, že stav 0:1 nic neznamená a ve druhé půli jsme pokračovali v sympatickém výkonu. Vytvořili jsme si další gólové šance, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Je to velká škoda, protože už druhý zápas po sobě náš tým sahal po vítězství. Z naší sestavy bych chtěl vyzdvihnout výborný výkon Davida Linky, který svojí rychlostí na obránce soupeře platil a několikrát vypracoval gólovou příležitost. Je zřejmé, že celé naše mužstvo udělalo v zimní přestávce veliký pokrok a ve třetím mistrovském zápase v řadě jsme potvrdili výkonnostní zlepšení. Nyní bude důležité, abychom v následujících zápasech začali i bodovat. FC Zličín – PSK Union 0:1 (0:1) Sestava: Novák – Kazimourová, Vaidl – Čapek, Šerý, Kalina – Linka, Cháb Náhradníci: Berky, Neužil, Sklenička