Byla to jednoznačná záležitost

Dopředu jsem věděl,že nás nečeká silný soupeř a proto jsem chlapcům před tímto zápasem zdůraznil, ať hrají v naprostém klidu, rozdají si balón po zemi a hlavně ať zakončují po pěkných akcí.

Očima trenéra Ticháčka : Hned od začátku zápasu jsme dostali soupeře pod tlak a vytvořili si několik slibných akcí. Prvních pět minut bez gólového zakončení bylo bydných. Poté se hoši začali prosazovat ve střelbě a zápas se odehrával v naši režii.Půle končí 5:0 a přidaných 12 branek ve druhé půli vedlo k vítězství 17:0.Chtěl bych říci, že daleko více než samotný výsledek, mě potěšilo nasazení dvou sedmiček ve druhé půli a obě se prosazovali přihrávkami přes krajní záložníky s dobrým zakončením.Od soupeře bych rád pochválil útočníka s číslem 4.Hoši děkuji a doufám, že ve dvouch zbylích zápasech budeme na hřišti v roli favorita a dotáhneme to do postupového fotbalového konce.