Branková přestřelka s Duklou

V prvním kole jsme jeli na hříště Aritmy, kde své zápasy hraje mužstvo Dukly Praha C. Bohužel i přes příznivé počasí se zápas odehrál na UMT, která už je spíše jen černý granulát…!!!

Za pěkného zářijového dne  jsme dorazili na hřiště Aritmy,sehrát utkání s Duklou Praha C. Nejprve Dukla získala převahu a vstřelila první gól,ale naši kluci se nedali a Muller David  vyrovnal. Po nějaké chvíli se Soukup Jan (K) opřel do letícího balonu z první, a skoro z půlky zavěsil do soupeřovy sítě,nádhernou střelou. Vedli jsme 2:1.  Při rohu soupeř srovnal skóre a technickou hrou dal ještě tři góly do konce prvního poločasu. Prohrávali jsme 5:2.

Po nástupu na druhý poločas začali naši hoši makat a z celkem pěkné hry dal Bous Fr. gól. Jenže  během chvíle nám Dukla dala gól. Měla víc šancí,ale Zličín ještě přidal a Bous Fr. s Horálkem Petrem dali  každý po jedné brance. Škoda,že aspoň naši nevyrovnali,zasloužili by si to.