Bod za dobrý výkon ve druhém poločase

V posledním podzimním domácím zápase jsme hostili souseda z tabulky – béčko Tempa.

Vstup do zápasu jsme měli velice dobrý a již ve 3. minutě jsme šli do vedení, když před Hnízdilem se udělal velký prostor a přízemní střelou překonal hostujícího gólmana. Bohužel tato branka měla na náš výkon opačný vliv, místo abychom využili naší převahu přišlo asi uspokojení a dojem, že to půjde všechno samo. Tak to ale nikdy není a nebylo ani v našem případě.  Začali jsme ztrácet jednoduché míče a náš výkon začal být velice statický !  Bylo jen otázkou času, kdy hosté toho využijí. Naše potrestání přišlo v rozmezí 23-25 min. kdy hosté snadno překonali naší nefungující obrannou činnost. Od většího přídělu nás zachránil spolehlivý výkon Kaminského v naší brance ( až na tu rozehrávku !!! ).  Musím přiznat, že už jsem se těšil, až rozhodčí zapíská poločas a něco mužstvu řeknu !!!

O přestávce jsem zopakoval, co před zápasem a věřil ,že už to hráči pochopí a na hřišti to budeme plnit. A  musím říct, že si to nechali v hlavách a předvedená hra byla úplně o něčem jiném. Začali jsme být mnohem aktivnější a již po pěti minutách bylo srovnáno, když se střelecky prosadil Zima 2:2. Hrál se velice dobrý zápas a ani hosté nezaháleli  a ve 44.min. šli do vedení, když se jím podařilo gólově zakončit jejich pěknou  akcí 2:3. Inkasovaná branka nás nepoložila a i nadále jsme byli velice aktivní. Díky oběma mužstvům se hrál velice kvalitní fotbal a bylo se na co dívat. Začali jsme si vytvářet brankové příležitosti, ale využití přišlo až v 57.min. když se po pěkné akci prosadila Cvrčková 3:3. Po vyrovnání zápas gradoval, obě mužstva chtěla strhnout vítězství na svojí stranu.  Po rozích, které jsme kopali,  jsme jednou trefili břevno a podruhé šla hlavička těsně nad ! A tak zápas skončil asi spravedlivou remízou. Mrzí mě přístup a nesoustředěnost, kterou jsme předvedli před zápasem a během prvního poločasu. Chci věřit, že si mužstvo vezme z tohoto zápasu ponaučení a v posledním zápase, kde budeme hrát o třetí místo, zopakuje výkon z druhého poločasu.