Bezproblémové 3 body

K dalšímu utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti Unionu Žižkov. Proti tomuto soupeři bylo naší povinností plně bodovat.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a v sedmé minutě jsme se ujali vedení, když svoji střeleckou nemohoucnost ukončil David Popďakunik. O dvě minuty později už to bylo 2:0 a opět u toho byl David Popďakunik. V jedenácté minutě jsme přidali zásluhou Jaroslava Gotwalda třetí branku a bylo po zápase. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku, kterou vstřelil opět Jára Gotwald. Obraz hry se nezměnil ani ve druhé půli. Přidali jsme další čtyři – 42´ David Popďakunik, 47´ a 69´ Jakub Drdlíček, 53´ Žaba. Přestože jsme vystřídali většinu opor, zápas jsme měli plně pod kontrolou. Soupeř ani jednou neohrozil naši branku. Tento soupeř vůbec neprověřil naše kvality.