Zbraslav jsme udolali

Další zápas nás čekala rezerva Zbraslavi, proti které jsme chtěli odčinit podzimní ostudný výkon.

Už v 6. minutě jsme šli do vedení, na roh Maxmiliána si počíhal Adam a vedli jsme 1:0. Ve 20. minutě neudržel brankař Zbraslavi centr Lindberga a Zbožínek měl snadnou pozici, 2:0. Ale to by to nebylo béčko, aby si samo nezkomplikovalo cestu za vítězstvím, Jícha na půlce zaváhal a hosté podnikli rychlý kontr, který znamenal snížení na 2:1. Spousta šancí zůstala nevyužita.

Druhá půle byla opět o dobývání branky hostů, ale nedařilo se. Hosté si vypracovali jen jednu šanci, ale slabý pokus Rosendorf v klidu lapil. Bohužel v 75. minutě Jícha namazal hostům, a jejich útočník si se snadnou pozicí poradil, 2:2. Naštěstí hned po výkopu jsme měli možnost standartní situace a Michal Šindelář míč dotlačil do sítě 3:2. V závěru Lindberg neproměnil velké sólo.