V Malešicích bez bodu

V Malešicích jsme nastoupili s vědomím, že nás nečeká jednoduché utkání. Kromě domácích nám byl soupeřem i rozhodčí Hruška, který už minulý rok nakláněl rovinu na stranu domácích.

První poločas byl z naší strany špatný, moc šancí jsme si nevytvořili a domácím jsme to usnadňovali. Třikrát se prosadili po téměř shodné situaci, míč do strany do náběhu, přihrávka do druhé vlny a gól. A to ještě domácí dvě šance neproměnili.

Druhý poločas už byl z naší strany lepší, hned z úvodu se po rohu z voleje prosadil Zbožínek. V 60. minutě po centru Zbožínka Portych snížil na 3:2. V tu chvíli to bylo o tom jestli dáme třetí gól, několik náznaků jsme si vytvořili, ale cynický výkon rozhodčího a jeho asistentů naše snahy hatil jak aktivně (nesmyslné ofsajdy, a všechny souboje otočené proti nám) tak pasivně, kdy ukázka arogance moci nad vedením zápasu nahlodávala psychiku Zličína. V závěru když tlak Zličína sílil, tak rozhodčí pískl pokutový kop proti nám. Domácí kapitán však přestřelil.