Zimní turnaj starších žáků - 2010

Zobrazit všechny turnaje

Informace o turnaji

Propozice zimního turnaje starších žáků - FC Zličín 2010 1. Pořadatel: Fotbalový klub FC Zličín 2. Termín konání: 9.1.2010 až 14.3.2010 3. Místo konání: Utkání se hrají na hřišti s umělou trávou III.generace fotbalového klubu FC Zličín. Některá utkání turnaje budou sehrána za umělého osvětlení. Hracím dnem jsou sobota a neděle, dle přiloženého rozpisu utkání. 4. Řídící komise turnaje: Lubor Mírek - předseda, Jaroslav Varhulík 5. Účastníci turnaje: 1 FC Zličín, 2. Králův Dvůr, 3. Bohemians 97, 4. FSC Libuš, 5. Řeporyje, 6. Stodůlky, 7. Sparta Kladno, 8. Motorlet 97 6. Rozlosování: Na základě návrhu řídící komise a po schvální na schůzce zástupců účastníků dne 24.11.2009 v 18:00 hod v klubovně stadionu na Zličíně. 7. Startovné: Každé družstvo složí na schůzce zástupců účastníků startovné ve výši 8.000,- Kč. Doklad o zaplacení vystaví pořadatel turnaje. Pořadatel hradí z tohoto startovného veškeré výdaje spojené s organizací turnaje (příprava hřiště, náhrady rozhodčím, občerstvení účastníků, ceny a.p.) 8. Nedostavení se k utkání: V případě nedostavení se k zápasu platí družstvo poplatek 200,- Kč a prohrává kontumačně 3:0. Vyjímku z tohoto ustanovení povoluje ve zvlášť zřetele hodných případech řídící komise turnaje. 9. Informace: Lubor Mírek TM: 602 228 444. 10. Předpis turnaje: Hraje se podle pravidel kopané a soutěžního řádu, pokud tyto propozice nehovoří jinak. Hrací doba 2x35 minut. Poločasová přestávka 5 minut. Střídání je povoleno hokejovým způsoben v přerušené hře se souhlasem hlavního rozhodčího pro pět hráčů celkem. 11. Podmínka startu: Startují hráči s platným registračním průkazem, případně hráči s písemným povolení mateřského klubu, narození po 1.1.1995 a mladší. 12. Časový pořad: Podle přiloženého rozlosování. 13. Systém a hodnocení výsledků: Hraje se systémem každý s každým. O konečném umístění rozhoduje nejvyšší počet dosažených bodů, dále vzájemné utkání, brankový rozdíl, brankový poměr a nakonec větší počet vstřelených branek. 14. Rozhodčí: Zajistí na základě požadavku pořadatele obsazovací úsek Komise rozhodčích PFS. Funkce asistentů hlavního rozhodčího obsadí vždy zástupci jednotlivých mužstev. Schválená náhrada za jedno utkání 150,- Kč + cestovné. 15. Disciplinární přestupky: Případné disciplinární přestupky řeší příslušná disciplinární komise podle územní příslušnosti mužstva. 16. Ceny: První tři mužstva obdrží pohár za umístění. V Praze dne 15.11.2009 Za pořadatele: Lubor Mírek, výkonný ředitel FC Zličín