Zimní turnaj mladších žáků - FC Zličín 2009

Zobrazit všechny turnaje

Informace o turnaji

**1. Pořadatel**: Fotbalový klub FC Zličín **2. Termín konání:** 10.1.2009 až 22.3.2009 **3. Místo konání**: Utkání se hrají na hřišti s umělou trávou III.generace fotbalového klubu FC Zličín. Některá utkání turnaje budou sehrána za umělého osvětlení. Hracím dnem jsou sobota a neděle, dle přiloženého rozpisu utkání. **4. Řídící komise turnaje:** Lubor Mírek - předseda, Václav Kozel, Jiří Sýkora **5. Účastníci turnaje**: 1. FC Zličín A, 2. FSC Libuš, 3. Sokol Řepy, 4. Sokol Stodůlky, 5., SC Radotín, 6. Chodov, 7. Motorlet, 8. FC Zličín B, **6. Rozlosování**: Na základě návrhu řídící komise a po schvální na schůzce zástupců účastníků dne 26.11.2008 v 17:00 hod v klubovně stadionu na Zličíně. **7. Startovné:** Každé družstvo složí na schůzce zástupců účastníků startovné ve výši 7.000,- Kč. Doklad o zaplacení vystaví pořadatel turnaje. Pořadatel hradí z tohoto startovného veškeré výdaje spojené s organizací turnaje (příprava hřiště, náhrady rozhodčím, občerstvení účastníků, ceny a.p.) **8. Nedostavení se k utkání:** V případě nedostavení se k zápasu platí družstvo poplatek 200,- Kč a prohrává kontumačně 3:0. Vyjímku z tohoto ustanovení povoluje ve zvlášť zřetele hodných případech řídící komise turnaje. **9. Informace:** Lubor Mírek TM: 602 228 444. **10. Předpis turnaje:** Hraje se podle pravidel kopané a soutěžního řádu, pokud tyto propozice nehovoří jinak. Hrací doba 2x30 minut. Poločasová přestávka 5 minut. Případné disciplinární přestupky řeší příslušná disciplinární komise. Střídání je povoleno hokejovým způsoben v přerušené hře se souhlasem hlavního rozhodčího pro pět hráčů celkem. **11. Podmínka startu:** Startují hráči s platným registračním průkazem, případně hráči s písemným povolení mateřského klubu, narození po 1.1.1996 a mladší. **12. Časový pořad:** Podle přiloženého rozlosování. **13. Systém a hodnocení výsledků:** Hraje se systémem každý s každým. O konečném umístění rozhoduje nejvyšší počet dosažených bodů, dále vzájemné utkání, brankový rozdíl, brankový poměr a nakonec větší počet vstřelených branek. **14. Rozhodčí:** Zajistí na základě požadavku pořadatele obsazovací úsek Komise rozhodčích PFS. Funkce asistentů hlavního rozhodčího obsadí vždy zástupci jednotlivých mužstev. Schválená náhrada za jedno utkání 150,- Kč + cestovné. **15. Ceny:** První tři mužstva obdrží pohár za umístění. Ostatní mužstva obdrží pamětní plaketu. Věcnou cenu obdrží nejlepší střelec turnaje. V Praze dne 20.11.2008 Za pořadatele: Lubor Mírek, výkonný ředitel FC Zličín