Těsná výhra po vlažném výkonu

V sobotu 6. února jsme přivítali Aritmu. Klukům jsem kladl na srdce hlavně přístup k zápasu.

Prvních 20 minut, bylo podle mých přání a očekávání. Kluci napadali rozehru a soupeře vůbec nepustili na naši polovinu. Vytěžili jsme z toho i branku, když po napadání Fliegera se k míči dostala Klomínková a otevřela skóre. Pak, ale přišlo uspokojení kluků a přestali opět hrát to co po nich chci. Ne, že by nemohli (těžko se mohli vymlouvat, když jsme střídali skoro 2 sedmičky), ale prostě začali kašlat na napadání a opět nízká snaha...

Druhý poločas pokračoval ve vlažném tempu, ale Novákovi se podařilo prostřelit brankaře a Jiras pak přidal branku po parádní střele z dálky. Pak jsme inkasovali, ale Klomínková po kombinaci navýšila na 4:1. V závěru hosté snížili na 4:2.

Sestava: Matějka – Luber, Šilhán, Marc – Veverka, Loskov, Jiras – Novák

střídali: Cirkovský, Korynta, Flieger, Horyna, Klomínková, Pressler

Branky: Klomínková 2, Novák, Jiras