Tempo splnilo roli favorita.

V dalším kole jsme zajížděli na hřiště mužstva ze samého čela Pražského přeboru – FC Tempo.

Po Střešovicích jsme tedy před sebou měli další těžký zápas. Oproti zápasu z minulého kola jsme do zápasu vstoupili neskutečnou ,,minelou“ ( malá domů pomalu ze středu hřiště, která byla vystižená!), ale naštěstí Budský byl připraven a vyrazil na roh. Po počátečním náporu jsme se začali i my osmělovat, ale do zakončení jsme se skoro vůbec nedostali a naše snaha končila před vápnem domácích. Domácí šli do vedení ve 25.min.,kdy středem přes tři naše hráče prošel domácí hráč a lobem přehodil vybíhajícího Budského – 1:0. O chvilku později poslal do vápna domácích Zima, ale Tseber nezakončil, odražený míč poslal do vápna Vinš, ale Zima mířil vedle. Těsně před přestávkou přišel náš zbytečný faul před vápnem. Domácí hráč ho provedl parádně a nedal Budskému šanci – 2:0.

A stejně jako v minulém zápase vstup do druhé půle-tragédie! Míč v našem vápně, máme ho dvakrát na kopačkách, ale nejsme schopni ho odkopnout do bezpečí – váháme, až domácí zvyšují na 3:0! I přes tento nepříznivý stav se postupně dostáváme do brejkových příležitostí, ale naše snaha končí bohužel jen před vápnem domácích. V 60 min. opět naše zaváhání a nedůraz, který domácí trestají – 4:0. Další příležitosti domácích již dokážeme vyřešit, naše hra dopředu postrádá potřebnou kvalitu a tak tímto výsledkem zápas končí. Závěrem musím konstatovat, že čtyři žluté karty, které jsme obdrželi, jsou úplně zbytečné a přesto, že jsme kluky na to upozorňovali, tak minimálně tři byly úplně zbytečné !!!

Pražský přebor, 16. kolo, pondělí 08.5.2017, 17:00

FC Tempo Praha 4:0 FC Zličín