S Braníkem jsme si ani neškrtli …….

V 9. kole jsme při umělém osvětlení hostili druhé mužstvo Pražského přeboru mladšího dorostu – ABC Braník.

Již před zápasem jsme řešili naší velkou marodku, a i když to ráno nevypadalo dobře, tak se nakonec sešlo 13 hráčů, ale ne všichni byli úplně fit ! Od začátku jsme chtěli odpovědně bránit a pokoušet se zaskočit hosty z brejku. Bohužel hosté nám to ale skoro vůbec neumožnili. První změna stavu přišla ve 13.min., když hosté se prosadili z levé strany – 0:1. Pak se několikrát předvedl dobrými zákroky Budský v naši svatyni. Bohužel, ale střelu z cca.30 metrů, která šla po zemi doprostřed naší branky a bohužel v ní i skončila si za rámeček asi nedá – 0:2. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Po přestávce inkasujeme již ve 44.min.,když propadneme při autu na polovině hostů a rychlý brejk je využit – 0:3 . Další změna skóre přichází v 58.min. ,když hostující hráč projde středem hřiště jak nůž máslem  a bez problému zvyšuje na 0:4. Pak nás několika dobrými zákroky podrží náš gólman, ale po zaváhání na naší pravé straně již byl krátký – 0:5. Půltuctovou branku inkasujeme v 72.minutě, po pěkné střele z poza vápna 0:6. Více to asi nemá cenu rozebírat …………….

Pražský přebor, 9. kolo, sobota 05.11.2016, 17:30

FC Zličín 0:6 ABC Braník