Rozhodli jsme až ve druhém poločase.

V sobotu 28.5.2016 jsme v rámci 19. kola zajížděli k sousedskému derby do Řeporyj, které se nacházejí ve spodní části naší tabulky.

Bohužel i přes několik… upozornění naších středních obránců, že se musí zajišťovat, protože v posledním zápase jsme s tím měli velký problém jsme to opět nezvládli ! Hned v první minutě propadneme při dlouhém míči středem hřiště a inkasujeme 1:0 ! Takže máme co dohánět, ale naše hra byla plná nepřesností a ve finální fázi hodně nepřesných ! Celý první poločas jsme hráli solidně v kombinaci, kdy zejména Votava z levé strany vytvářel spoluhráčům příležitosti, ale naše koncovka byla taková, jaká byla. Ve 27.min.jsme zahrávali další z mnoha rohových kopů, které jsme měli. Na přetažený roh Urlase si naběhl Bartoška a placírkou se nemýlil 1:1.

Ve druhém poločase jsme trošku zahýbali sestavou a na hřišti se to hned projevilo. Ve 36.min. jdeme do vedení. Šída rozehrál rychle aut na Mattese, který se dostal až do vápna, kde se nemýlil 1:2. O chvilku později zakombinovali Mattes s Hollerem a jeho přesný centr do vápna ,,uložil“ pod padajícím brankářem přesně Urlas 1:3. Další pěkná akce , kterou předvedli Šída – Votava – Karták, ale jeho střela šla těsně vedle. Další branku jsme přidali ve 44. min., kdy po centru Votavy z levé strany zakončil Mattes 1:4. Individuální akci zakončenou střelou, předvedl Šída, ale jeho zakončení levačkou šlo jen těsně vedle domácí spojnice ! Ve 48. minutě jsme zahrávali další ze serie rohů a odražený míč se dostal k Mattesovi, který  zkompletoval svůj hattrick – 1:5 ! Naše poslední gólová tečka v tomto zápase přišla v 52. min. kdy odražený míč z hranice velkého vápna přesně zakončil Karták 1:6. První poločas se nám moc nepovedl, protože ve hře bylo hodně nepřesností. Ve druhém poločase se náš projev zlepšil a díky střelecké ,,chuti“ Mattese, kdy jeho příchod přinesl klid na naše kopačky jsme zápas v klidu dohráli a zahráli si všichni hráči našeho kádru.

1.A třída skupina B, 19. kolo, sobota 28.5.2016, 10:30

FK Řeporyje - Praha 5 1:6 FC Zličín