První výhra v přípravě.

K druhému přátelskému utkání jsme zajížděli na hřiště Zátiší v Rakovníku kde nám byl soupeřem FC Zavidov 05. Stále ještě nejsme v optimální sestavě a to z důvodu zranění a dovolených. Také jsme v plné fyzické zátěži a stále zkoušíme kluky na různých postech.

Začátek zápasu patřil Zavidovu, kdy nás hned od první minuty „zavidovšťí“ zavřeli na naší polovině a 10 minut jsme se nemohli vůbec rozkoukat. Po úvodním tlaku jsme se konečně začali i my dostávat do hry, ale byl to právě soupeř, který šel ve 22‘ minutě do vedení. O deset minut později jsme vyrovnali a to po krásném centru Klimeše z pravé strany, na který se nejvýše vytáhl Žák a ve 32¨minutě hlavou vyrovnal.Do konce poločasu se ještě hra přelévala sem tam a Rosendorf vychytal 3 šance soupeře. My jsme měli v zakončení trochu achylovu patu.

Druhý poločas už vypadal z naší strany o mnoho lépe. Nechali jsme balon na zemi a hned přišly i pěkné akce, na které se nechalo koukat. Pomalu jsme přebírali iniciativu a to znamenalo gól Vagnera v 53‘ minutě . Soupeř ještě vydoloval trochu sil a po trestném kopu se nedomluvila obrana s brankářem Kubinou a v 72‘ minutě bylo vyrovnáno 2:2. Poté měl soupeř ještě šanci, kdy ji dobře zmařil Kubina a to bylo od Zavidova již vše. My jsme v té době už byli lepším týmem a dostávali jsme se do šanc,í které jsme bohužel nedokázali využít. Gól přišel až v 85‘ minutě, kdy po krásné akci zakončoval Valoušek. Zápas jsme zvládli výsledkově a i druhá půle byla koukatelná. Ovšem, jsme ještě na začátku s budováním optimální sestavy a hry. Je ale dobré vědět, že máme na čem stavět a věřím, že to bude zápas od zápasu jen lepší. Hodně byli vidět v zápase Valoušek , Vagner, Rosendorf, Kubina Michal.

FC Zavidov 05 – FC Zličín    2  :  3  ( 1:1)

Branky : 32‘ Žák Lukáš, 53‘ Vagner Tomáš, 85‘ Valoušek Richard

Sestava :  Rosendorf Aleš (46‘ Kubina Michal) , Trojan Tomáš, Krejčí Martin, Klimeš Martin, Minařík Martin (80‘ Bous František) ,Zahálka Martin, Žák Lukáš, Valoušek Richard, Vagner Tomáš, Konečný Marek, Bous František (70’Muller Jakub).

Trenér : Martin Hořejší