První domácí prohru nám uštědřil Radotín.

V 8. kole 1.A. třídy skupiny B, jsme v sobotu 16.10.2017 hostili mužstvo SC Radotín.

Hodnocení tohoto zápasu bude velice krátké, protože v tomto zápase jsme postrádali vše, co k fotbalu patří! Po nevydařeném zápase na Libuši, chtělo mužstvo tuhle bodovou ztrátu napravit, ale snaha o nápravu zůstala asi jen v kabině … Od začátku byli hosté aktivnější a mnohem častěji měli míč na svých kopačkách. Častěji ohrožovali naši branku a naše defenzíva nefungovala vůbec ideálně. Vedoucí branku Radotína zajistil ve 23.min.Tran Chi. Naše dvě střely na branku hostí za první poločas byly hodně slabou náplastí na srdce zklamaného Zličínského fanouška !

Druhý poločas žádný zvrat nepřinesl a s chutí hrající hosté ještě celkem 3x překonali gólmana Lehkého v naší brance! Kosmetickou změnu skóre udělal v 92.min.Žák, který snížil na konečných 1:4 !!!

Na základě nepřesvědčivých výsledků se ve středu 18. 10. 2017 rozhodl VV FC Zličín odvolat Martina Hořejšího z funkce trenéra A-mužstva! Dočasným vedením A-mužstva byl pověřen Josef Jarolímek. Až bude známo jméno nového trenéra budeme vás informovat.

1.A třída, 8. kolo, sobota 14.10.2017, 10:30

FC Zličín 1:4 SC Radotín

Branky 92. Žák - 21.a 83. Tran Chi, 74.Eisman, 85. Toman.
Žluté karty 68.Valoušek, 82. Horák P. - 43.Eisman Marek, 80.Tyburec.
FC Zličín Lehký - Vagner(46. Bous), Horák P., Krejčí, Horák T.(80.Šindelář), Minařík, Kubr(61.Kokeš), Žák, Valoušek, Grobl(73.Derda), Merta.
SC Radotín Bártl - Klíma, Eisman, Toman, Tyburec(88.Sup), Klabík(73.Louda), Eisman Marek(88.Hruška) , Doležal, Zeman, Tran Chi, Steiner(62. Kysela),