Prohra na Aritmě

V druhém jarním kole nastoupilo mužstvo starších žáků na Aritmě.

Zápas se na Aritmě nevyvedl a soupeř na nás vlítl od první minuty jako uragán. My jen koukali, jak hrají houževnatý a konstruktivní fotbal. Začátek jsme vůbec nepodchytili a už po 20 minutách jsme prohrávali 3:0. Soupeř byl kvalitní na míči a moct jsme se nedostávali k šancím. Branku naděje v nastavení 1.poločase vstřelil Šimon Horyna po dobrém presingu na brankáře, který udělal chybu po odkopu, když trefil našeho Šimona a míč se štastně odrazil do branky. O poločase jsme museli kluky pořádně nabudit ! Druhý poločas byl úplně jiný, hra se přehoubla na naší stranu a po několika naších šancí Tomáš Karták vstřelil na 3:2. Bylo vidět na klukách, že i za bod by byli rádi, ale bohužel další branka od nás už nepřišla a naopak z přímého kopu udeřil soupeř na 4:2 a bylo hotovo. Bohužel trochu cítíme křivdu na rozhočího, kdy hráč Aritmy stáhnul ve vápně našeho útočníka ze zadu, ale nic se nepískalo.  A ještě jsme viděli jednu chybu a to zcela zásadní, když rozhodčí neudělil jasně červenou kartu! Bohužel bylo smutné, že nevytáhl ani tu žlutou kartu pro hráče z Aritmy. Dominik Houdek byl nepochopitelně atakován od soupeře přímým šlapákem na koleno. Úplně nám trnulo a celý náš tým, myslel na zdraví Dominika než na fotbal. Dominik nemá naštěstí žádné přetržené vazy nebo prasklý menisk. Zápas budeme hodnotit stále pozitivně a hledat ty dobré momenty, ikdyž výsledek je jiný, jaký bychom si přáli. Cílem teď není kluky zníčit na tréninku za nepovedený zápas, ale dobře je připravit na další zápasy ! Děkujeme opět za podporu rodičům ...

SK Aritma Praha B - FC Zličín 4:2

branky FC : Horyna, Karták

trenér : Lukáš Odvárka