POSLEDNÍ UTKÁNÍ JSME PROHRÁLI, ALE ….

ODJÍŽDĚLI S DOBRÝM POCITEM... O TO SLADŠÍ VÝKON PŘEDVEDLI V NEDĚLI NA TURNAJI SPOJENOU S OSLAVOU 105. VÝROČÍ ZALOŽENÍ KLUBU SK MOTORLET !!!

ODJÍŽDĚLI  S DOBRÝM POCITEM...
O TO SLADŠÍ VÝKON PŘEDVEDLI V NEDĚLI NA TURNAJI SPOJENOU S  OSLAVOU 105. VÝROČÍ ZALOŽENÍ KLUBU SK MOTORLET !!!

Nejdelší cesta na venkovní utkání nás zavedla až do Březiněvsi. I čas utkání nebyl pro nás moc přívětivý v 8:30 výkop. I přesto, že kluci vstávali brzy a bylo na nich vidět, jak jsou ještě trochu rozespalý v kabinách. Přes to dokázali odehrát velmi pěkné utkání a hlavně první dvě čtvrtiny jsme s domácím celkem odehráli vyrovnané utkání. Kluci si pak sáhli na dno, ale bohužel v posledních dvou čtvrtinách se na nás už projevila únava. Možná pro nás výsledek byl krutý, ale důležité bylo, že kluci na hřišti makali naplno do konce. V dovednostní soutěži po zápase jsme v penaltách jasně zvítězili tak si kluci aspoň spravili náladu.

Děkuji všem přítomným rodičům za podporu a fandění.

V neděli nás ještě čekal turnaj na Motorletu  kde jsme odehráli nádherná utkání plných zvratů a hlavně první utkání kdy jsme prohrávali 3:1 jsme dokázali bojovností vyrovnat. Ostatní utkání se nesli v podobném duchu a  velmi těší, že jsme s kvalitními  soupeři odehráli krásná a vyrovnaná utkání. Kluci si pak vychutnali sladký dort, užili soutěže a byl to krásný fotbalový den jak pro ně tak rodiče.

Ještě jednou děkuji, vše hráčům a rodičům.