Pět branek do sítě Újezda.

Ve čtvrtek 12.5.2016 jsme v domácím prostředí nastoupili v předehrávce ( hosté jedou na zahraniční turnaj ) posledního 22.kola proti Újezdu nad Lesy.

Jak už se bohužel stává pravidlem, vstup do zápasu nám opět nevyšel a kdybychom po pěti minutách prohrávali o dvě branky, tak by jsme se nemohli vůbec divit ! Postupně jsme se ale dostávali do zápasu, ale šance Šídy a Urlase zůstaly nevyužity. Brankově jsme se poprvé prosadili v 15. min. kdy se u postranní čáry uvolnil Šída a na jeho střílený centr naběhl Urlas, který se střelou z vápna nemýlil 1:0. O chvilku později mohlo být srovnáno, po rohu který hosté zahrávali ,skončila jejich hlavička naštěstí pro nás na břevně ! V 19.min. jsme zvýšili na 2:0, Bartoška našel Urlase, který se střelou k tyči  nemýlil. Asi nejhezčí branková akce celého zápasu přišla ve 32. min. Po pravé straně zatáhl míč Vinš a na jeho střílený centr si naběhl Votava, který hlavou přesně zamířil k tyči 3:0. Před poločasem se ještě ve vápně uvolnil Šída, ale jeho střela šla vedle branky.

Z kraje druhého poločasu jsme mohli zvýšit, ale ani natřikrát jsme nedokázali přesně zakončit. Hosté se prosazovali z brejku, ale Votava rodící se nebezpečí zažehnal. Ve 48. min. jsme zvýšili na 4:0. Aktivní Šída poslal přesný míč za obránce, na který si zaběhl Urlas a přesnou střelou k tyči vstřelil svůj třetí gól v tomto zápase. V této fázi zápasu jsme zcela dominovali a na hráčích bylo vidět, že je zápas baví. V 51. min. se prosadil Karták, který se šikovně uvolnil ve vápně a s přehledem zvýšil na 5:0. Všichni se tlačili dopředu a trochu jsme zapomínali na ,,zadní vrátka“. Bohužel, v 61.min. jsme zůstali hodně vytažení a nedokázali si pohlídat rychlý brejk ze strany. I když se Budský v naší brance snažil, co to šlo, čisté konto se mu vychytat nepodařilo  - 5:1. Těsně před koncem se ještě ze strany snažil prosadit Šída, ale jeho střela šla nad branku. Kromě úvodní desetiminutovky jsme odehráli velice solidní utkání a doufejme, že se nám to podaří zopakovat i v dalších zápasech ……