Ostudný druhý poločas na Hájích !

V závěrečném 30. kole Pražského plynárenského přeboru mužů jsme v sobotu 17.6.2017 zajížděli na hřiště FC Háje.

K poslednímu kolu sezony jsme zajížděli na hřiště posledních Hájů. Chtěli jsme se sezonou rozloučit vítězstvím, ale asi ne všichni. Někdo to pojal už před zápasem, že o nic nejde, tak si nebudu ukrajovat sobotu. Jiní sice přijeli, ale bohužel jen přijeli.

Zápas pro nás začal dobře a na soupeře jsme hned vlétli. Toto úsilí vedlo k úvodnímu gólu a to hned ve 4´minutě ,kdy Žák našel na vápně Minaříka a ten trefil nádherně. Dál jsme hráli spíše my, ale to pouze do 20´minuty. To začal zlobit i soupeř a vytvořil si gólové šance. Dvě takové skvěle chytil Kubina. Od 20´minuty jsme úplně odpadli. Přišlo opět zranění ,34´minuta, kdy jsme museli střídat Minaříka, ale i tak to byla hrůza z naší strany. Přestali jsme hrát, běhat, nabízet se a jen jsme zalezli. Soupeř si v této fázi dělal, co chtěl. Byli jsme jak soupeř o dvě soutěže níž. Když nedal soupeř ze šancí gól, tak udeřil horší tým a to tedy my. Běžela 42´minuta když se snášel za vápnem soupeře míč a Žák ho poslal nádherně zpět a rovnou do sítě soupeře 0:2.

Chtěl jsem jít do druhé půle s větší aktivitou a hlavně pohybem. Bohužel druhá půle byla z naší strany horší než ta první. Vůbec jsme se nechytali a soupeř nás přehrával ve všech postech. Byl hodně aktivní a i když byli už jasný sestupující tak si chtěli zahrát a rozloučit se s přeborem výhrou. Takovou touhu jsme my bohužel neměli. Během druhé půle nám soupeř nasázel 4 góly a to zcela zaslouženě. Bohužel jsme nepřijeli na Háje si zahrát a vyhrát, ale pouze odehrát poslední kolo. Takový přístup je pro mě nepochopitelný a nejde nad takovým přístupem jen tak mávnout rukou.  Teď nám zbývá čekat, jak vše dopadne ohledně postupu a sestupu.…