Opět jsme selhali v koncovce !

Přátelské utkání 7.8.2016 od 10.30 hod. na hřišti v Srbech u Kladna.

K již předposlednímu přátelskému zápasu jsme zajížděli do Srb u Kladna, kde jsme změřili síly s Tuchlovicemi. Stále se ještě musíme smiřovat s naplánovanými dovolenými a také zraněními hráčů. Doufejme, že se všichni marodi dají dohromady a sezonu začneme s 16 hráči, kteří budou 100 % připraveni a zdraví.

Samotný zápas jsme začali opět trochu v mírném chaosu na postech, ale během pár minut se kluci srovnali. Hra se v prvním poločase přelévala nahoru a dolu a tempo bylo nastaveno opravdu velké. Nepřicházely, ale žádné vyložené šance a to ani na jedné straně. Veškeré akce šly od vápna k vápnu a tam vše končilo. Proto i první nabídka gólu přišla soupeři v podobě pokutového kopu. V 17´minutě naši hráči Krejčí, Jíra nedokázali důrazně odkopnout balon, který se dostal k soupeři a ten si ho přiťukl do vápna a tam byl Jírou faulován. Po neúspěšné penaltě soupeře, jsme se chvíli více usadili na soupeřově polovině, ale kromě jedné šance ve 30´minutě, kdy šel z pravé strany Konečný, střelu gólman vyrazil a dorážka Valouška přes dva hráče, šla nad. Další střely, které jsme poslali na soupeře, se nevešly do brankové konstrukce. Když už to vypadalo na bezbrankový poločas, tak přišel úder soupeře. Běžela 42´minuta, kdy jsme od našeho vápna rozehráli balon, ale bohužel jen k soupeři. V ten moment jsme byli tak nekoncentrovaní, že jsme si ani nevšimli hráče, který vběhl do vápna, dostal balon za obranu a zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího hráče, který se štěstím trefil 1:0.

Druhý poločas jsme byli již lepším mužstvem, ale bohužel bez gólového efektu. Vše jsme vždy dotáhli k vápnu, kde přišla taková střela, že by neměl gólman starších žáků problém ji chytit. Budeme ještě muset zapracovat na zakončení, které je bohužel žalostné. Také jsme v zápase řešili další nepříjemnost v podobě zranění a to Vagnera. Soupeř ho po odehrání míče dojel až na kotník  - my jen věříme, že zranění bude lehčího rázu. V úplném konci zápasu ještě spadl Trojan na rameno, ale ani to snad nebude nic vážného.

Ve středu nás čeká generálka na mistrovskou část a to na domácím hřišti . Doufejme, že již budeme v kompletní sestavě a dobře se připravíme do soutěže. Já osobně klukům věřím a líbí se mi, jak pracují a to se odráží v zápasech, kde je vidět, že jsme se fyzicky hodně moc zvedli a jsme schopni soupeře přeběhat. Jen bohužel zakončení nás zatím stále hodně trápí, ale věřím, že se kluci i v tomto zvednou a krásné góly nás nenechají dlouho čekat.

Tuchlovice – FC Zličín   1:0  (1:0)

Sestava :  Rosendorf Aleš (65‘ Kubina Michal) -  Šindelář Jan, Krejčí Martin, Skála Tomáš, Kubr Stanislav, Jíra Jakub, Vagner Tomáš, Valoušek Richard, Trojan Tomáš, Žák Lukáš, Konečný Marek