Na Hájích opět bez bodů.

Ve druhém kole soutěžního ročníku Pražského přeboru mladšího dorostu jsme zajížděli v neděli 17.9.2017 na hřiště FC Háje.

Po dobrém výkonu z minulého kola jsme chtěli potvrdit na hřišti Hájů solidní výkon z minulého domácího zápasu. Bohužel naše snaha trvala zhruba prvních 15 minut a pak již začali přebírat aktivitu domácí. Úvod zápasu se hrálo od vápna k vápnu, ale ani jedno mužstvo si nevytvořilo větší šanci.  V naší hře bylo hodně nepřesností, míče nám odskakovaly a proto jsme nebyli schopni kvalitní kombinace. V závěru poločasu měli domácí dvě brankové příležitosti, ale obě Budský dobře vyřešil.

O přestávce jsme měli klukům co vytknout a hlavně bylo potřeba se uklidnit a začít na hřišti používat i hlavu, protože náš výkon v prvním poločase neměl prakticky žádnou fotbalovou      kvalitu ! Vstup do druhého poločasu  jsme měli vydařený a ve 42.min. uvolnil Tseber Kartáka, ale ten sám před brankářem zakončil slabě do brankáře. O chvilku později jsme zahrávali standartní situaci z pravé strany, ale Bartoška v dobrém náběhu byl nepřesný a jeho hlavička šla nad. Jak jsme hráli naivně ,se ukázalo ve 47.min.kdy házíme aut u rohu hostí, ale velice nepřesně. Domácí podnikli rychlý brejk, který podél vyběhnuvšího Budského využívají a ujímají se vedení 1:0.  Domácí i nadále působí fotbalovějším dojmem a častěji drží míč na svých kopačkách.  Náznaky šancí si vytváří obě mužstva, ale ani jedno se nedokáže brankově prosadit. A tak přichází 69.min. a podobná akce jak před první brankou. Máme výhodu standartní situace, kterou domácí s přehledem odvracejí a zakládají rychlý brejk, který bohužel nedokážeme přerušit a opět střelou na zadní tyč podél vybíhajícího Budského zvyšují na 2:0. V závěru již domácí měli utkání pod kontrolou a jen díky Budskému, který dvě slibné brankové příležitosti výborně vyřešil a my neinkasovali potřetí. Z Hájů tedy odjíždíme s ,,prázdnou“, ale za předvedený výkon jsme si ani nic jiného nezasloužili …

Pražský přebor, 2. kolo, neděle 17.9.2017, 16:30

FC Háje Jižní Město 2:0 FC Zličín