Motorlet rozhodl brankou v poslední minutě.

Do jarní sezóny jsme vstoupili v prvním domácím zápase s Motorletem Praha.

Zápas hodnotíme velmi pozitivně. Vstoupili jsme velmi odhodlaně a sebevědomě do zápasu a také v 1. poločase jsme vstřelili první branku (Matěj Veverka).  Branka nás nakopla a naopak soupeře zaskočila, a tak jsme si vytvářili další slibné šance, ale bohužel tak tři vyložené tutovky jsme neproměnili a soupeř trestal. Motorlet vyrovnal na 1:1 až ve 2. poločase, i když praporkový rozhodčí mával, že viděl u hráče z Motorletu ruku ve vápně, nebylo to nic platné a rozhodčí gól uznal. V poslední minutě přišla další rána, když jsme dostali branku a tak soupeř bral všechny tři body. Tenhle zápas slušel spíše remízu pro oba týmy. Pro nás jsou kluci ale vítězové. Tento zápas byl zatím jeden z nejlépe odehraných v této sezoně a doufáme, že tohle nás ještě více nakopne a společně věříme, že body příjdou.

Chceme poděkovat také divákům, rodičům, přátelům Zličína, jak hnali naše kluky. Děkujeme.

FC Zličín : SK Motorlet ,,C“ 1:2 ( 1:0) branky : 21.Veverka – 37.Lukeš, 70.Kulíšek.

Trenér : Lukáš Odvárka