Konečně jsme se dočkali tří bodů i z hřiště soupeře!

V 9.kole 1.A. třídy skupiny B, jsme v sobotu 21.10.2017 zajížděli na Děkanku, kde má svůj ,,azyl“ mužstvo 1999 Praha.

Pro klubový web okomentoval ,,prozatímní“ realizační team takto:

Pro první vítězství na hřišti soupeře si A-tým mužů zajel v sobotu odpoledne  na stadion Na Děkance v Nuslích, který jako své domácí kolbiště využívá mužstvo nesoucí název „1999 Praha“. Výsledek 0:4 se jeví jako jednoznačná záležitost, nicméně konečnou podobu dostal až v poslední čtvrtině utkání, kdy soupeři viditelně docházely fyzické síly, respektive se projevila lepší trénovanost zličínských borců. První poločas se hrál velice opatrný fotbal z obou stran s minimem, byť jen náznaků, střeleckých příležitostí, ponejvíce ze standardních situací, které „vytvářel“ svým úzkostlivým rozhodováním hlavní rozhodčí, za nezvykle aktivní pomoci svých asistentů. Na konci prvního poločasu se hostům ze Zličína podařilo zakončit alespoň jednu akci a hned z toho byl gól. Po hezkém prokombinování po pravém křídle se ke zpětné přihrávce dostal na úrovni penalty Standa Kubr a z prvního doteku, v těžké pozici, umístil přízemní střelu k tyči domácího brankáře, 0:1. Po přestávce se opatrný obraz hry příliš nezměnil, byť s postupem času opticky sílila převaha hostů, bohužel bez efektivního zakončení, a to až do 72. minuty, kdy během následných osmi minut padly 3 branky po pohotových a efektních zakončeních, dvakrát z kopaček Tomáše Vágnera a jednou Standy Kubra. „Suma sumárum“, poctivě zvládnutá defenziva, čisté konto a 4 vstřelené góly znamenají, že z Nuslí přivážíme 3 body.

1.A třída, 9. kolo, sobota 21.10.2017, 15:30

1999 Praha 0:4 FC Zličín